15 cze 2016

Kremy Przeciwsłoneczne dla Dzieci

Słonko, ładna pogoda, spędzamy dużo więcej czasu na zewnątrz i niestety w związku z tym zaczynamy zastanawiać się jaki sunscreen (krem przeciwsłoneczny) kupić dzieciakom. Chce wam przedstawic moje ulubione ktore sa bezpieczne dla skory, sprawdzone na stronie www.ewg.com/skindeep (którą polecam do sprawdzania wszystkich kosmetyków jakie używacie) Moim numerem JEDEN do którego powracam co roku jest:

1. Thinkbaby Safe Sunscreen SPF 50+, 3ozcena około (~) $10 ocena EWG: 1 - także jest bardzo bezpieczny dla dziecka, nie ma zbędnej chemii która jak wszyscy wiemy szkodzi zdrowiu. Fajne się rozsmarowuje, wchłania i nie zostawia plam.

Pozostałe opcje które polecam:
2. Babo Botanicals SPF 30- cena: ~$10-14 ocena EWG: 1

3. Badger Baby Sunscreen Cream - SPF 30- cena:~$14 ocena EWG: 1

4. California Baby Super Sensitive SPF 30 - cena: ~$24 ocena EWG: 1

Jeżeli potrzebujecie coś teraz w większości sklepów takich jak Toys'r'us czy lokalncych aptekach CVS, Walgreens, Duane Reade dostępny jest:
5. Babyganics Mineral-Based Baby Sunscreen Lotion, SPF 50 - cena~$9 ocena: 3 który jest prawdopodobnie jednym z najlepszych wyborów w naszych lokalnych sklepach.


Żeby zobaczyć listę rekomendowanych kremów przez strone EWG proszę kliknąć tutajDecydując się na zakup kremu przeciwsłonecznego, serdecznie odradzam te produkty (większość produktów które znajdziecie na sklepowych pułkach) gdyż otrzymały one oceny od 7-10 (w czym ocena 10 jest najgrosza

P.S. wszelkiego rodzaju kremy w spray'u tez nie są polecaną opcją


Całą listę niebezpiecznych kremów możecie znaleść na stronie EWG

Również na stronie EWG znajdziecie inne naturalne, polecane kremy przeciwsłoneczne. 

Mam nadzieję że powyższe informacje przydadzą wam się w podejmowaniu tej "banalnej" , aczkolwiek ważnej dla zdrowia naszych dzieci, decyzji.


PSSSst... nie zapomnij polubić naszej strony na  Facebook'u by na bieżąco podążać za naszymi pomysłami :)

1 komentarz:

  1. Bezpieczniejszy (zwłaszcza dla dzieci i osób wrażliwych) będzie krem z filtrem mineralnym (nieorganicznym), który odbija promienie słoneczne i jest fotostabilny (nie traci właściwości pod wpływem promieniowania). Kremy z filtrami wyłącznie mineralnymi znajdziemy głównie w aptekach. Źródło: https://mozgi.pl/jak-wybrac-krem-przeciwsloneczny-F564

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty