1 wrz 2016

Wielkie puzzle z numerami od 1 do 20

Przepraszam za ciszę i mniejszą ilość postów. Dużo się u nas ostatnio dzieje. Mamy wiele przygotowań przed narodzinami Córeczki. Mieliśmy też mały Baby Shower (impreza dla przyszłej mamy na której znajome kobiety obdarowują ją prezentami dla dzidziusia) - dodam zdjęcia w przyszłym poście. Wraz z narodzinami Córeczki oczekuje chwilowej ciszy aczkolwiek z pewnością będzie chwilowa i do was powrócimy z wieloma nowymi postami.

A dzisiaj chce wam pokazać dosyć fajne puzzle z numerami od 1 do 20. Znalazłam je w TjMaxx za jakieś $5. Number Train Jumbo Floor Puzzle


Poza puzzlami, dołaczona jest tez płyta CD z przeróżnymi piosenkami o numerach, liczeniu itp. My słuchamy płyty w samochodzie. Moim zdaniem ciężko byłoby kupić samą płytę CD za $5 więc to zdecydowanie dobry "deal".

Puzzle są duże, więc idealne dla małych dzieci. 

Układają się w pociąg ze zwierzętami zaczynając od lokomotywy. W każdym wagonie ilość zwierząt odpowiada danemu numerowi.


Jedyny minus to to że niekażdy kawałek przedstawia obrazek całego wagonu i jego numeru, tylko tak jak widać powyżej na wagonie z numerem 18, obrazek jest przecięty w pół także niektóre dzieci mogą mieć z tym mały problem.
Tak więc w ten miły i przyjemny sposób utrwalamy sobie numery od 1 do 20 :)

Znalazłam dla was podobny produkt na amazon.com Melissa & Doug Number Train Floor 21 Piece Jigsaw Puzzle cena około $13. Zauważyłam że te puzzle są lepiej zrobione gdyż każdy puzzle odpowiada swojemu numerowi i prawodopodobnie nie są tak poucinane jak nasze.

 

 
życze udanej zabawy i nauki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty